Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuti pileći medaljoni Perutnina Ptuj 900g

Smrznuti pileći medaljoni Perutnina Ptuj 900g
Pakovanje 900 g 3 prodavnice Barkod 3838977020748
849,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
944,43 din/kg
Najskuplje je 997,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije849,99 din944,43 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta849,99 din944,43 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad997,99 din1.108,88 din/kg+148,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 819,90 | 849,99 |
| 01.09.2026. | 819,90 | 849,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PTUJ PILECI MEDALJONI 900GRAleksandrović
- Smr.pil.medaljoni Perutnina Ptuj 900gMaxi Online, Mega Maxi
- PILEĆI ZAMRZNUTI MEDALJONI 900GR PERUTNINA PTUJSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Smrznuti Pomfrit Frikom 1 kg
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Trnava Promet%299,00
+35 prodavnica199,99 din/kg
−15%Smrznuti Panirani Riblji Štapići Premium Frikom 300 g
- Šumadija Market339,90
- Trnava Promet%365,00
- RIČ%369,99
+33 prodavnice1.133,00 din/kg
−24%Smrznuti Žu-Žu sa Susamom Frikom 800 g
- Leon225,99
- RIČ%239,99
- Medius%249,90
+32 prodavnice282,49 din/kg
−25%Smrznuti Panirani Kolutići Lignje Frikom 400 g
- Medius%359,90
- Idea · Mercator · Roda%369,99
- VP Dima%389,90
+28 prodavnica899,75 din/kg
−23%Smrznuti Panirani Riblji Štapići Premium Frikom 450 g
- Leon%359,99
- Medius%469,90
- Idea · Mercator · Roda%479,99
+28 prodavnica799,98 din/kg
−22%Smrznuti Pomfrit Rebrasti Frikom 750 g
- Super Vero%338,99
- Mikromarket%339,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica451,99 din/kg
−16%Smrznuti Mini Rolls Sir Spanać Frikom 500 g
- BB Trade%359,88
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%359,99
- Cash & Carry Plus364,99
+24 prodavnice719,76 din/kg
−39%Smrznuti Pomfrit Ekstra Tanki Frikom 600 g
- Univerexport%259,99
- Šumadija Market279,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice433,32 din/kg













