Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE MEN MINERAL&SAGE DOVE 250ML

GEL ZA TUŠIRANJE MEN MINERAL&SAGE DOVE 250ML
Pakovanje 250 ml 6 prodavnica Barkod 8710908689789
200,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
800,00 din/l
Najskuplje je 284,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
200,00 din513,36 din800,00 din/l
-
200,00 din513,36 din800,00 din/l
-
200,00 din513,36 din800,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta253,00 din1.012,00 din/l+53,00 din
-
Aleksandrović12 prodavnica: 179,99 - 269,99 din · Negotin, Bor, Zaječar269,99 din1.079,96 din/l+69,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2179,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7239,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15239,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb239,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33269,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6269,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99269,99 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 495,99 – 549,99 din284,99 din533,89 din1.139,96 din/l+84,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 253,00 | 513,36 |
| 01.09.2026. | 253,00 | 513,36 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 250ML KUPKA MEN MIN.&SAGEAleksandrović
- DOVE DUSH GEL 250ML M-MINERAL&SAGEEuro Ša M
- GEL TUŠ DOVE MINERALS&ŽALFIJA 250MLIdea, Mercator, Roda
- DOVE SG MEN MINER.SAGE250Prima
- GEL ZA TUŠIRANJE MEN MINERAL&SAGE DOVE 250MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l












