Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE MEN COOL FRESH DOVE 250ML

GEL ZA TUŠIRANJE MEN COOL FRESH DOVE 250ML
Pakovanje 250 ml 13 prodavnica Barkod 8710908317361
261,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.044,00 din/l
Najskuplje je 569,00 din, +118% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
261,00 din1.044,00 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta266,90 din1.067,60 din/l+5,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta268,50 din1.074,00 din/l+7,50 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta269,99 din1.079,96 din/l+8,99 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 199,99 - 269,99 din · Negotin, Bor, Zaječar269,99 din1.079,96 din/l+8,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta275,00 din1.100,00 din/l+14,00 din
-
320,00 din549,99 din1.280,00 din/l+59,00 din
-
320,00 din549,99 din1.280,00 din/l+59,00 din
-
320,00 din549,99 din1.280,00 din/l+59,00 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 537,99 – 595,99 din359,99 din578,87 din1.439,96 din/l+98,99 din
-
409,99 din498,99 din1.639,96 din/l+148,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta489,99 din1.959,96 din/l+228,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta569,00 din2.276,00 din/l+308,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 261,00 | 489,99 |
| 01.09.2026. | 261,00 | 489,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 250ML KUPKA MEN COOL FR.Aleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE DOVE COO L FRESH INVIGORATE 250MLAroma, City
- GEL TUS DOVE COOL FRESH MEN 250MLBB Trade
- Dove MEN tuš/gel COOL FRESH 250mldm
- DOVE DUSH GEL 250ML M-COOL FRESHEuro Ša M
- GEL TUŠ DOVE MEN COOL FRESH 250MLIdea, Mercator, Roda
- DOVE M GEL ZA TUS 250ml COOL FRLuki
- Gel za tusir.Dove Men Cool Fresh 250mlMega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lGel za tusiranje FELCE AZZURRA 0400 Cool
- Trnava Promet221,00
- Fortuna Market229,99
- Euro Ša M233,00
+7 prodavnica552,50 din/l
−35 % po lGEL ZA TUŠIRANJE MEN XTRA COOL FA 250ML
- Sunce (Qvattro)169,49
- Fortuna Market169,99
- Trnava Promet199,00
+18 prodavnica677,96 din/l
−28 % po lGEL FA ZA TUSIRANJE EXTRA COOL 400ML
- Euro Ša M299,00
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+15 prodavnica747,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l









