Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTI POMFRIT FARM FRITES 2.5KG

SMRZNUTI POMFRIT FARM FRITES 2.5KG
Pakovanje 2,5 kg 9 prodavnica Barkod 8710679103675
512,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
205,20 din/kg
Najskuplje je 1.019,99 din, +99% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
512,99 din205,20 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula529,99 din212,00 din/kg+17,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta599,90 din239,96 din/kg+86,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu799,00 din319,60 din/kg+286,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta849,99 din340,00 din/kg+337,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta899,00 din359,60 din/kg+386,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd999,99 din400,00 din/kg+487,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta999,99 din400,00 din/kg+487,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.019,99 din408,00 din/kg+507,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 512,99 | 874,50 |
| 01.09.2026. | 512,99 | 874,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- POMFRIT FARM FRITES 2.5KG TISACOPCash & Carry Plus
- POMFRIT STARFRIES 2.5kgEuroprom
- POMFRIT 2,5KG STARFRIESIdea, Mercator, Roda
- POMFRIT 2.5KG TISACOOPLeon
- Pomfrit Zamrznut Star Frites Tisacoop 2,5 kgMetalac Market
- POMFRIT STARFRIES 10/10 2.5K FARMFRITESPrima
- SMRZ.POMFRIT 2500G 10MM FARM FRITES - STAR FRITES TISACOOPSenta Promet
- SMRZNUTI POMFRIT FARM FRITES 2.5KGUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Euro Ša M%296,90
+36 prodavnica199,99 din/kg
−33%SMRZNUTI ŽU-ŽU SA SUSAMOM FRIKOM 800G
- Leon225,99
- Šumadija Market229,90
- Fortuna Market%239,99
+33 prodavnice282,49 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Fortuna Market%349,99
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
+32 prodavnice1.166,63 din/kg
−25%SMRZNUTI PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE FRIKOM 400G
- Medius%359,90
- Idea%369,99
- Mercator%369,99
+29 prodavnica899,75 din/kg
−23%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 450G
- Leon%359,99
- Šumadija Market439,90
- Medius%469,90
+29 prodavnica799,98 din/kg
−23%SMRZNUTI POMFRIT REBRASTI FRIKOM 750G
- Šumadija Market269,90
- Trlić%329,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica359,87 din/kg
−5%SMRZNUTI MINI ROLLS SIR SPANAĆ FRIKOM 500G
- Cash & Carry Plus364,99
- BB Trade%369,88
- Super Vero386,99
+26 prodavnica729,98 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI FISH NUGGETS FRIKOM 245G
- RIČ349,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Euro Ša M369,00
+26 prodavnica1.428,53 din/kg











