Cene → Hleb i peciva → Krofna sa secerom Maxi 50g
Krofna sa secerom Maxi 50g
Pakovanje 50 g 3 prodavnice Barkod 0000002381743
35,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
719,80 din/kg
Najskuplje je 39,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 35,99 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 35,99 | 39,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KROFNA ČOKO LEŠNIK TVOJIH 5 MINUTA 80G
- Gomex%79,99
- Cash & Carry Plus82,99
- Medius83,99
+22 prodavnice999,88 din/kg
KROFNA KAJSIJA TVOJIH 5 MINUTA 80G
- Cash & Carry Plus74,99
- Aroma79,99
- Medius79,99
+21 prodavnica937,38 din/kg
Krofna coko 2x55 g DonDon
- BB Trade127,05
- Trnava Promet143,00
- Europrom149,00
+10 prodavnica1.155,00 din/kgKROFNA SA PUNJENJEM OD KAJSIJE TVOJIH 5 MINUTA 48G
- Euro Ša M29,00
- Maxi34,99
- Mega Maxi34,99
+9 prodavnica604,17 din/kgKROFNA SA BOROVNICOM 2X55G
- Mikromarket124,35
- Euro Ša M126,00
- Aleksandrović131,00
+2 prodavnice1.130,45 din/kgKROFNA ROZA 53G
- Podunavlje59,99
- Univerexport59,99
- VP Dima69,90
+1 prodavnica1.131,89 din/kgKROFNA COKOLADA 53G
- Europrom59,90
- Podunavlje59,99
- VP Dima69,90
+1 prodavnica1.130,19 din/kgKrofna cokolada 55g
- Profi42,49
- Maxi59,99
- Mega Maxi59,99
+1 prodavnica772,55 din/kg












