Cene → Lična higijena i kozmetika → FA GEL ZA TUŠIRANJE KIDS PIRATE 250ML HENKEL
FA GEL ZA TUŠIRANJE KIDS PIRATE 250ML HENKEL
Pakovanje 250 ml 4 prodavnice Barkod 9000101607338
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
599,96 din/l
Najskuplje je 235,31 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din599,96 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10149,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
-
199,00 din239,99 din796,00 din/l+49,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta204,00 din816,00 din/l+54,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta235,31 din941,24 din/l+85,32 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 149,99 | 219,66 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 219,66 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FA GEL 250ML KIDS LIONAleksandrović
- FA GEL ZA TUSIRANJE KIDS LION 250MLEuro Ša M
- FA GEL ZA TUŠIRANJE KIDS PIRATE 250ML HENKELTekijanka
- FA GEL KIDS BOY 250MLVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l












