Cene → Slatkiši i žitarice → MEDENE KORE 470G YUMIS
MEDENE KORE 470G YUMIS
Pakovanje 470 g 2 prodavnice Barkod 8606111705227
282,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
600,00 din/kg
Najskuplje je 291,42 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
282,00 din600,00 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta291,42 din620,04 din/kg+9,42 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 282,00 | 286,71 |
| 01.09.2026. | 282,00 | 286,71 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENE KORE 470G 1/13Euro Ša M
- MEDENE KORE 470G YUMISTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−33 % po kgKORE ROZEN MEDENE 450GR
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
- Europrom199,90
+8 prodavnica399,98 din/kg- −30 % po kg
Kore medene 0470 MB
- Trlić209,00
- Trnava Promet210,00
418,00 din/kg
−11 % po kgKORE MEDENE 470G SWEET CHEF
- Idea · Mercator · Roda249,99
531,89 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima










