Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → INSTANT COFFEE MIX 3U1 TO! 18G MORAVKA
INSTANT COFFEE MIX 3U1 TO! 18G MORAVKA
Pakovanje 18 g 4 prodavnice Barkod 8606107143705
18,98 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.054,44 din/kg
Najskuplje je 21,97 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
18,98 din1.054,44 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta19,26 din1.070,00 din/kg+0,28 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta19,99 din1.110,56 din/kg+1,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta21,97 din1.220,56 din/kg+2,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 18,00 | 19,26 |
| 01.09.2026. | 18,00 | 19,26 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-KAFA TO! 3IN1 18G*BB Trade
- Instant Kafa 3IN1 TO 18 gMetalac Market
- kafa instant coff mix 3u1 TO 18gr 24/1 morav prmPodunavlje
- INST.KAFA 3U1 TO 18G MORAVKASenta Promet
- INSTANT COFFEE MIX 3U1 TO! 18G MORAVKATekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%INSTANT NAPITAK CEDEVITA GO NARANDŽA 340ML
- Medius%99,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+35 prodavnica293,82 din/l
−17%INSTANT NAPITAK CEDEVITA GO LIMUN 340ML
- Medius%99,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice293,82 din/l
−23%INSTANT NAPITAK CEDEVITA NARANDŽA 455G
- Cash & Carry Plus369,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+31 prodavnica813,16 din/kg
−22%INSTANT NAPITAK CEDEVITA NARANDŽA 200G
- Leon%175,99
- Aksa%189,00
- Super Vero%194,99
+30 prodavnica879,95 din/kg
−23%INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUN 455G
- Cash & Carry Plus364,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+30 prodavnica802,18 din/kg
−22%INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUN 200G
- Aksa%189,00
- Europrom%199,90
- BB Trade%199,99
+29 prodavnica945,00 din/kg
−16%INSTANT NAPITAK CEDEVITA ANANAS MANGO 200G
- Aksa%189,00
- Fortuna Market%189,99
- VP Dima%199,90
+26 prodavnica945,00 din/kg
−19%INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUN 900G
- Cash & Carry Plus599,99
- Univerexport%599,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%634,99
+22 prodavnice666,66 din/kg











