Cene → Šećer i med → ŠEĆER U PRAHU 200GR TO!
ŠEĆER U PRAHU 200GR TO!
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8606020312899
63,51 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
317,55 din/kg
Najskuplje je 84,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
63,51 din317,55 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta69,90 din349,50 din/kg+6,39 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,99 din424,95 din/kg+21,48 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 63,51 | 69,90 |
| 01.09.2026. | 63,51 | 69,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SECER PRAH 200G-TO!-071Europrom
- SECER U PRAHU 200G TOSenta Promet
- ŠEĆER U PRAHU 200GR TO!Tekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−46 % po kgŠEĆER U PRAHU MORAVKA 200G
- BB Trade33,99
- Prima%44,90
- VP Dima64,00
+13 prodavnica169,95 din/kg- −42 % po kg
Secer u prahu 0200 Joker 20
- Trnava Promet37,00
- Čutura49,99
185,00 din/kg
−42 % po kgSECER U PRAHU 200G GOLD
- Trnava Promet37,00
- Fortuna Market39,99
- Leon39,99
+3 prodavnice185,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%ŠEĆER U PRAHU C 250G
- Trnava Promet87,00
- Idea · Mercator · Roda%87,99
- Cash & Carry Plus89,99
+30 prodavnica348,00 din/kg
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
- Metro199,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
+31 prodavnica399,96 din/kg
−10%ŠEĆER KRISTAL CRVENKA 1KG
- BB Trade%94,99
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
+29 prodavnica94,99 din/kg
ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 1KG
- Šumadija Market99,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go99,99
- Metalac Market99,99
+21 prodavnica99,90 din/kg
−20%ŠEĆER U PRAHU C 500G
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea · Mercator · Roda189,97
+20 prodavnica327,94 din/kg
ŠEĆER KOCKA SUNOKO 1KG
- Cash & Carry Plus179,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi209,99
- Metalac Market209,99
+19 prodavnica179,90 din/kg
−22%ŠEĆER SMEĐI DEMERO 250G
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon110,99
- RIČ114,99
+19 prodavnica439,96 din/kg
SECER SMEDJI 500G DEMERARA
- Cash & Carry Plus239,98
- RIČ249,99
- ZAM299,90
+13 prodavnica479,96 din/kg
















