Cene → Slatkiši i žitarice → Ledeni Dezert Šumsko Voće 75 g Aleva

Ledeni Dezert Šumsko Voće 75 g Aleva
Pakovanje 75 g 2 prodavnice Barkod 8600947051367
87,19 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
1.162,53 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
87,19 din1.162,53 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din1.333,20 din/kg+12,80 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 75,00 | 86,35 |
| 01.09.2026. | 75,00 | 86,35 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED ALEVA SUMSKO VOCE 75GEuro Ša M
- SLADOLED DEZERT SUMSKO VOCE 75GR ALEVAPrima
- LED.DESERT SUMSKO VOCE 75G ALEVASenta Promet
- LEDENI DEZERT ŠUMSKO VOĆE 75GR ALEVATekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−35 % po kgDr Brado Ovsena Kasa 60 g Sumsko Voce
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trlić59,90
+4 prodavnice750,00 din/kg
−21 % po kgKaša Ovsena Šumsko Voće Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- Leon60,99
- RIČ64,99
+22 prodavnice915,00 din/kg
−21 % po kgOvsena Kasa 60 g Sumsko Voce Unac
- Cash & Carry Plus54,99
- Šumadija Market65,00
- Trlić69,99
916,50 din/kg






