Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 47 pr Lenor 987 ml

Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 47 pr Lenor 987 ml
Pakovanje 987 ml 19 prodavnica Barkod 8700216751087
359,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
364,73 din/l
Najskuplje je 589,99 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,99 din364,73 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta370,00 din374,87 din/l+10,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta374,99 din379,93 din/l+15,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta376,99 din381,96 din/l+17,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik379,99 din384,99 din/l+20,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta383,74 din388,79 din/l+23,75 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta386,00 din391,08 din/l+26,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta392,00 din397,16 din/l+32,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta399,00 din404,26 din/l+39,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta399,00 din404,26 din/l+39,01 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 399,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac399,99 din405,26 din/l+40,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49399,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6399,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb399,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38399,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7399,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26399,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb399,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25399,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6399,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99399,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296399,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta425,00 din430,60 din/l+65,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din455,92 din/l+90,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad495,99 din502,52 din/l+136,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta495,99 din502,52 din/l+136,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta498,68 din505,25 din/l+138,69 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 508,99 – 540,99 din516,99 din523,80 din/l+157,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu539,99 din547,10 din/l+180,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta589,99 din597,76 din/l+230,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 359,99 | 399,00 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 399,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR 987ML 47W LAVANDAAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES LENOR LAVANDA 987MLAroma, City
- OMEKSIVAC LENOR LAVANDA 987MLCash & Carry Plus
- Lenor Lavender & Camomile omekš.987mldm
- LENOR OMEKSIVAC LAVANDA 987ML=47WLEuro Ša M
- LENOR LAVANDA 987ml 47w -087Europrom
- OMEKŠIVAČ LENOR 987ML LAVANDAFortuna Market
- Omeksivac Lenor Lavender&Cham 0,98l/47prMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Aman%399,99
- Prima%429,90
- Leon%439,99
+35 prodavnica268,27 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l




