Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 120PR ARIEL 5.4L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 120PR ARIEL 5.4L
Pakovanje 5,4 l 3 prodavnice Barkod 8700216728737
2.599,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 01.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
481,48 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 3.465,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 01.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad2.599,99 din3.199,99 din481,48 din/l
-
3.369,00 din623,89 din/l+769,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača3.369,00 din
- Beograd · Metro, Zemun3.369,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac3.369,00 din
- Kragujevac · Metro3.369,00 din
- Niš · Metro3.369,00 din
- Novi Sad · Metro3.369,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 3.329,99 – 3.600,99 din3.465,99 din641,85 din/l+866,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 3.199,99 | 3.332,99 |
| 01.09.2026. | 3.199,99 | 3.332,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 5.4L ARIEL COLOR 120W-STAND.-VAR.Metro
- DETERDŽENT ARIEL TEČNI COLOR 5.4 L (2X60PRANJA) P&GSuper Vero
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 120PR ARIEL 5.4LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−50 % po lTecni deterdzent PERWOLL 3750ml Color
- Aleksandrović899,99
- Trnava Promet1.091,00
- Fortuna Market1.099,99
+10 prodavnica240,00 din/l
−38 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 4L
- Cash & Carry Plus1.199,99
- Metro1.318,80
- Euro Ša M1.395,00
+8 prodavnica300,00 din/l
−50 % po lTecni deterdzent PERWOLL 3750ml Black
- Aleksandrović899,99
- Luki999,00
- ZAM999,90
+9 prodavnica240,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l


















