Cene → Lična higijena i kozmetika → BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 500ML

BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 500ML
Pakovanje 500 ml 7 prodavnica Barkod 8700216443562
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.599,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.039,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
799,99 din969,22 din1.599,98 din/l
-
799,99 din969,22 din1.599,98 din/l
-
799,99 din969,22 din1.599,98 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta981,99 din1.963,98 din/l+182,00 din
-
999,98 din1.999,96 din/l+199,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac999,98 din
- Beograd · Metro, Krnjača999,98 din
- Beograd · Metro, Zemun999,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 996,99 – 999,99 din999,99 din1.999,98 din/l+200,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta1.039,99 din2.079,98 din/l+240,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 969,22 | 975,61 |
| 01.09.2026. | 969,22 | 975,61 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CONDITIONER REP&PRO 500ML PANTENEIdea, Mercator, Roda
- PANTENE REPAIR&PROTECT REGENERATOR 500MLLilly
- Balzam Repair&Protect Pantene 500mlMega Maxi
- 500ML PNT CND REPAIR&PROTECT-STAND.-VAR.Metro
- BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lBALZAM ZA OBOJENU KOSU 300ML OLEA
- Idea · Mercator · Roda169,99
566,63 din/l
−60 % po lBALZAM ZA KOSU U SPREJU COLOR SYOSS 440ML
- Idea · Mercator · Roda%280,00
- Trnava Promet416,00
- Euro Ša M474,00
+4 prodavnice636,36 din/l
−52 % po lBALZAM ZA KOSU COLOR CARE LUXOL 360ML
- Trnava Promet279,00
- Gomex289,99
- Trlić309,99
+2 prodavnice775,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−57%BALZAM ZA KOSU U SPREJU ULTIM.REPAIR GLISS 200ML
- Metro%289,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.445,00 din/l
−35%BALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Univerexport%234,99
- Cash & Carry Plus239,50
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU TOTAL REPAIR ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU U SPREJU HYALURON PUMP ELSEVE 200ML
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%BALZAM ZA USNE ORIGINAL LABELLO 4.8G
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−14%BALZAM ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 200ML
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Podunavlje%349,99
- Univerexport%364,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%BALZAM ZA KOSU U SPREJU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l











