Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon za Kosu Lift&Vol Miracles Pantene 250 ml

Šampon za Kosu Lift&Vol Miracles Pantene 250 ml
Pakovanje 250 ml 12 prodavnica Barkod 8700216274258
480,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.920,00 din/l
Najskuplje je 757,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
480,00 din725,17 din1.920,00 din/l
-
480,00 din725,17 din1.920,00 din/l
-
480,00 din725,17 din1.920,00 din/l
-
549,90 din699,99 din2.199,60 din/l+69,90 din
-
dm136 radnji u 48 mesta569,00 din2.276,00 din/l+89,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula589,99 din2.359,96 din/l+109,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta599,00 din2.396,00 din/l+119,00 din
-
619,99 din725,99 din2.479,96 din/l+139,99 din
-
619,99 din769,99 din2.479,96 din/l+139,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik639,99 din2.559,96 din/l+159,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta744,99 din2.979,96 din/l+264,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 745,99 – 792,99 din757,99 din3.031,96 din/l+277,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Lilly · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 569,00 | 725,17 |
| 01.09.2026. | 569,00 | 725,17 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAMPON PANTEN MIRCLS 250MLCash & Carry Plus
- PANTENE LIFT&VOLUME šampon 250 mldm
- ŠAMPON PANTENE 250ML LIFT VOLUMEFortuna Market
- ŠAMPON ROSE MIRACLES 250ML PANTENEIdea, Mercator, Roda
- PANTENE LIFT&VOLUME MIRACLES SAMPON ZA KOSU 250MLLilly
- PANTENE SH MIRACLES 250ML LIFT&VOLUMEMedius
- Samp.Rose Lift&Vol Mrcls Pantene250mlMega Maxi
- ŠAMPON PANTENE LIFT&VOLUME MIRACLES 250MLMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lŠampon Herbal za Masnu Kosu W&G 360 ml
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trnava Promet286,00
- Fortuna Market299,99
+24 prodavnice694,42 din/l
−64 % po lŠampon za Kosu Protiv Peruti W&G 360 ml
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trnava Promet286,00
- Cash & Carry Plus299,99
+23 prodavnice694,42 din/l
−64 % po lŠampon za Kosu Kopriva W&G 360 ml
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trnava Promet286,00
- Aleksandrović299,99
+16 prodavnica694,42 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l










