Cene → Kućna hemija → Omeksivac fresh blue dream 1l

Omeksivac fresh blue dream 1l
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8606106325829
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
109,90 din/l
Najskuplje je 255,00 din, +132% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije9 prodavnica: 109,90 - 249,99 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik109,90 din109,90 din/l
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb109,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2109,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb109,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta247,00 din247,00 din/l+137,10 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd255,00 din255,00 din/l+145,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 109,90 | 247,00 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 247,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRESH OMEKS.1L BLUEAleksandrović
- FRESH OMEKSIVAC BLUE DREAM 1LEuro Ša M
- Omeksivac fresh blue dream 1lŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l













