Cene → Alkoholna pića → Nikolas wines smederevka vino belo 1,5l staklo
Nikolas wines smederevka vino belo 1,5l staklo
Pakovanje 1,5 l 2 prodavnice Barkod 8606101750688
339,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
226,60 din/l
Najskuplje je 349,00 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
339,90 din226,60 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd349,00 din232,67 din/l+9,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 339,90 | 349,00 |
| 01.09.2026. | 339,90 | 349,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO SMEDEREVKA 1.5L-ST.NIKOLAEuroprom
- VINO SMEDEREVKA 1.5L ST.NPrima
- Nikolas wines smederevka vino belo 1,5l stakloŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −34 % po l
VINO BELO SMEDEREVKA 2L NIKOLAS
- Prima299,00
- Trlić399,90
- Transkom 94415,00
149,50 din/l
−25 % po lVINO NIKOLAS SMEDEREVKA 1/1 PET
- Cash & Carry Plus169,99
- Trnava Promet195,00
- Fortuna Market199,90
+6 prodavnica169,99 din/l- −45 % po l
VINO ROSE 2L "NIKOLAS" 1/4
- Aleksandrović249,99
- Mikromarket325,00
- Cash & Carry Plus369,99
+3 prodavnice125,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima











