Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileca virsla 205g Nasa Kuca Carnex
Pileca virsla 205g Nasa Kuca Carnex
Pakovanje 205 g 3 prodavnice Barkod 8600012502848
90,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
439,02 din/kg
Najskuplje je 119,00 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
90,00 din439,02 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu99,00 din482,93 din/kg+9,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta119,00 din580,49 din/kg+29,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 90,00 | 99,00 |
| 01.09.2026. | 90,00 | 99,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Pileći Hot Dog Naša Kuća 205 gMetalac Market
- NK PILECI HOT DOG 205GPrima
- Pileca virsla 205g Nasa Kuca CarnexŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PILEĆA PRSA CEKIN 350G
- Univerexport%369,99
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
+14 prodavnica1.057,11 din/kg
−36%PILECA PASTETA 95g POLI GOURMET
- Idea%70,99
- Mercator%70,99
- Roda%70,99
+13 prodavnica747,26 din/kg
−18%PILEĆA PRSA U OMOTU CARNEX 350G
- Euro Ša M290,90
- Maxi%349,99
- Maxi Online%349,99
+11 prodavnica831,14 din/kg
PILECA PASTETA 95g POLI KIDS
- Prima89,00
- Idea111,37
- Mercator111,37
+11 prodavnica936,84 din/kg
−27%PILECA PRSA DIMLJENA NAREZAK SLAJS 100G PERUTNINA
- Profi124,99
- Maxi144,99
- Maxi Online144,99
+11 prodavnica1.249,90 din/kg
−11%PILECA PRSA 350G PERUTNINA
- VP Dima%309,90
- Metalac Market319,00
- Shop&Go342,99
+9 prodavnica885,43 din/kg
PILEĆA PRSA CEKIN RF
- Euro Ša M960,00
- RIČ969,99
- Transkom 94989,90
+8 prodavnica
−30%PILEĆA PRSA ZLATIBORAC 320G
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport%319,99
- RIČ349,99
+8 prodavnica937,47 din/kg













