Cene → Hrana za kućne ljubimce → Friskies za pse single serve junior 100 g

Friskies za pse single serve junior 100 g
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 7613035800861
67,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
670,00 din/kg
Najskuplje je 80,00 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
67,00 din670,00 din/kg
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd74,99 din749,90 din/kg+7,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu79,50 din795,00 din/kg+12,50 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd80,00 din800,00 din/kg+13,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 67,00 | 77,25 |
| 26.09.2026. | 67,00 | 77,25 |
| 01.09.2026. | 67,00 | 79,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRISKIES JUNIOR DOG PILETINA 100GEuro Ša M
- Friskies Junior Dog Piletina i Šargarepa (100g)Lion Pet Shop
- FRIS.PRE.JUN.PIL 85G KUCPrima
- Friskies za pse single serve junior 100 gŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%FRISKIES PRELIV ZA MACKE JUNIOR 85G
- Idea%59,99
- Mercator%59,99
- Roda%59,99
+18 prodavnica705,76 din/kg
−35%FRISKIES PRELIVI ZA PSE ADULT PILETINA 85-100G
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
- Roda%54,99
+13 prodavnica646,94 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU PILETINA 100G
- ZAM69,90
- Morava73,00
- Europrom74,90
+13 prodavnica699,00 din/kg
FRISKIES GRANULE ZA MACKE JUNIOR 300G
- ZAM179,90
- RIČ209,99
- Super Vero209,99
+10 prodavnica599,67 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU GOVEDINA 100G
- Europrom74,90
- Gomex74,99
- Lion Pet Shop74,99
+9 prodavnica749,00 din/kg
−38%FRISKIES GRANULE ZA PSE BALANCE 2,4KG
- Medius%649,90
- Fortuna Market769,99
- Soulfood769,99
+9 prodavnica270,79 din/kg
−10%FRISKIES GRANULE ZA MACKE -LOSOS 300G
- Šumadija Market139,90
- Super Vero%189,99
- Morava200,00
+7 prodavnica466,33 din/kg
−41%FRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- Europrom599,90
- Idea%599,99
+7 prodavnica313,27 din/kg












