Cene → Hrana za kućne ljubimce → Friskies prelivi za macke govedina 100g
Friskies prelivi za macke govedina 100g
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 7613035424982
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
349,90 din/kg
Najskuplje je 84,99 din, +143% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
34,99 din349,90 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd37,90 din379,00 din/kg+2,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta84,99 din849,90 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 34,99 | 37,90 |
| 26.09.2026. | 34,99 | 37,90 |
| 01.09.2026. | 37,90 | 61,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Friskies Govedina (100g) NEMALion Pet Shop
- Friskies prelivi za macke govedina 100gŠumadija Market
- FRISKIES PR ZA MAČKE GOVE 85GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%FRISKIES PRELIV ZA MACKE JUNIOR 85G
- Idea%59,99
- Mercator%59,99
- Roda%59,99
+18 prodavnica705,76 din/kg
−35%FRISKIES PRELIVI ZA PSE ADULT PILETINA 85-100G
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
- Roda%54,99
+13 prodavnica646,94 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU PILETINA 100G
- ZAM69,90
- Morava73,00
- Europrom74,90
+13 prodavnica699,00 din/kg
FRISKIES GRANULE ZA MACKE JUNIOR 300G
- ZAM179,90
- RIČ209,99
- Super Vero209,99
+10 prodavnica599,67 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU GOVEDINA 100G
- Europrom74,90
- Gomex74,99
- Lion Pet Shop74,99
+9 prodavnica749,00 din/kg
−38%FRISKIES GRANULE ZA PSE BALANCE 2,4KG
- Medius%649,90
- Fortuna Market769,99
- Soulfood769,99
+9 prodavnica270,79 din/kg
−10%FRISKIES GRANULE ZA MACKE -LOSOS 300G
- Šumadija Market139,90
- Super Vero%189,99
- Morava200,00
+7 prodavnica466,33 din/kg
−41%FRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- Europrom599,90
- Idea%599,99
+7 prodavnica313,27 din/kg











