Cene → Hrana za kućne ljubimce → Friskies hrana za macke preliv zecetina i dzigerica 100 g
Friskies hrana za macke preliv zecetina i dzigerica 100 g
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 7613033807268
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
349,90 din/kg
Najskuplje je 39,00 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
34,99 din349,90 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd39,00 din390,00 din/kg+4,01 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Friskies u sosu sa zečetinom, džigericom i šargarepom (100g) NEMALion Pet Shop
- Friskies hrana za macke preliv zecetina i dzigerica 100 gŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%FRISKIES PRELIV ZA MACKE JUNIOR 85G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Soulfood%59,99
- Trnava Promet62,00
+16 prodavnica705,76 din/kg
−35%FRISKIES PRELIVI ZA PSE ADULT PILETINA 85-100G
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Medius%55,90
- Trnava Promet62,00
+11 prodavnica646,94 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU PILETINA 100G
- ZAM69,90
- Morava73,00
- Europrom74,90
+13 prodavnica699,00 din/kg
Friskies Junior Granule 300g (Hrana za Macke)
- ZAM179,90
- RIČ209,99
- Super Vero209,99
+10 prodavnica599,67 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU GOVEDINA 100G
- Europrom74,90
- Gomex74,99
- Lion Pet Shop74,99
+9 prodavnica749,00 din/kg
−38%FRISKIES GRANULE ZA PSE BALANCE 2,4KG
- Medius%649,90
- Fortuna Market769,99
- Soulfood769,99
+9 prodavnica270,79 din/kg
−41%FRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- RIČ539,99
- Europrom599,90
+8 prodavnica313,27 din/kg
−10%FRISKIES GRANULE ZA MACKE -LOSOS 300G
- Šumadija Market139,90
- Super Vero%189,99
- Morava200,00
+7 prodavnica466,33 din/kg










