Cene → Hrana za kućne ljubimce → Pedigre dentastix adv.mini 40g
Pedigre dentastix adv.mini 40g
Pakovanje 40 g 3 prodavnice Barkod 5998749138823
49,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
1.247,50 din/kg
Najskuplje je 109,99 din, +120% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,90 din1.247,50 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd90,00 din2.250,00 din/kg+40,10 din
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd109,99 din2.749,75 din/kg+60,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,90 | 90,00 |
| 26.09.2026. | 49,90 | 90,00 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 69,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Pedigree Dentastix Advanced Mini (40g)Lion Pet Shop
- Pedigre dentastix adv.mini 40gŠumadija Market
- PEDIGRE DENTASTIX ADV.MINI 40GTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%PEDIGREE KESICA PILETINA +POVRCE 100G
- Šumadija Market59,90
- Medius%69,90
- Euro Ša M75,00
+9 prodavnica599,00 din/kg
Pedigree briketi Junior ziv&povr. 500g
- VUM259,99
- Europrom299,90
- Fortuna Market299,90
+9 prodavnica519,98 din/kg
PEDIGREE BRIKETI 500G GOVED.I ŽIVINA
- Šumadija Market285,00
- Aleksandrović289,99
- Medius289,99
+7 prodavnica570,00 din/kg
Pedigree Rodeo,govedina 70g
- Euro Ša M115,00
- Mikromarket125,00
- Europrom129,90
+7 prodavnica1.642,86 din/kg
PEDIGREE JUNIOR PILETINA 400g
- Aleksandrović169,90
- Transkom 94199,90
- Fortuna Market279,99
+3 prodavnice424,75 din/kg
PEDIGREE JUNIOR PILETINA I GOVEDINA 4X100g
- Sunce (Qvattro)269,99
- Lion Pet Shop270,00
- Trlić299,00
+3 prodavnice674,98 din/kg
Pedigree junior briketi piletina povrce 500 g
- Aleksandrović209,99
- Šumadija Market246,00
- Transkom 94269,90
+2 prodavnice419,98 din/kg
PEDIGREE PROTEIN+MEŠANI IZBOR 4X85G ŽELE
- Fortuna Market249,99
- Lion Pet Shop270,00
- Aroma289,99
+2 prodavnice735,26 din/kg









