Cene → Hrana za kućne ljubimce → Pedigree briketi Junior Mini piletina i pirinac 400g
Pedigree briketi Junior Mini piletina i pirinac 400g
Pakovanje 400 g 4 prodavnice Barkod 5900951255052
179,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
447,50 din/kg
Najskuplje je 239,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,00 din447,50 din/kg
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta179,99 din449,98 din/kg+0,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd182,00 din455,00 din/kg+3,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu239,00 din597,50 din/kg+60,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 179,00 | 181,00 |
| 01.09.2026. | 179,00 | 181,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEDIGREE BRIKETI 400G MINI PIL.Aleksandrović
- PEDIG.BRIK.JUN.M.PIL.400GPrima
- Pedigree briketi Junior Mini piletina i pirinac 400gŠumadija Market
- PEDIGRE JUNIOR MINI PILETINA 400GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −16 % po kg
PEDIGRE BRIKETI ADULT MINI GOVEDINA I POVRCE 400g
- Šumadija Market151,00
- Sunce (Qvattro)159,99
377,50 din/kg
−11 % po kgKITEKAT BRIKETI PILETINA I POVRCE 300g
- Aleksandrović119,90
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+8 prodavnica399,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%PEDIGREE KESICA PILETINA +POVRCE 100G
- Šumadija Market59,90
- Medius%69,90
- Euro Ša M75,00
+9 prodavnica599,00 din/kg
Pedigree briketi Junior ziv&povr. 500g
- VUM259,99
- Europrom299,90
- Fortuna Market299,90
+9 prodavnica519,98 din/kg
PEDIGREE BRIKETI 500G GOVED.I ŽIVINA
- Šumadija Market285,00
- Aleksandrović289,99
- Medius289,99
+7 prodavnica570,00 din/kg
Pedigree Rodeo,govedina 70g
- Euro Ša M115,00
- Mikromarket125,00
- Europrom129,90
+7 prodavnica1.642,86 din/kg
PEDIGREE JUNIOR PILETINA 400g
- Aleksandrović169,90
- Transkom 94199,90
- Fortuna Market279,99
+3 prodavnice424,75 din/kg
PEDIGREE JUNIOR PILETINA I GOVEDINA 4X100g
- Sunce (Qvattro)269,99
- Lion Pet Shop270,00
- Trlić299,00
+3 prodavnice674,98 din/kg
PEDIGREE PROTEIN+MEŠANI IZBOR 4X85G ŽELE
- Fortuna Market249,99
- Lion Pet Shop270,00
- Aroma289,99
+2 prodavnice735,26 din/kgPEDIGREE BISCROK 200G
- Šumadija Market139,90
- Aleksandrović149,99
- Morava228,00
+2 prodavnice699,50 din/kg











