Cene → Slatkiši i žitarice → Napolitanke 160g mleko vincinn

Napolitanke 160g mleko vincinn
Pakovanje 160 g 2 prodavnice Barkod 5310115009382
49,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Štubik
311,88 din/kg
Najskuplje je 114,00 din, +128% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,90 din311,88 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/549,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb49,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 749,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1049,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1549,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-249,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6849,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3649,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb49,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd114,00 din712,50 din/kg+64,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 49,90 | 114,00 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 114,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.VINCINI 160G MLEKOAleksandrović
- NAPOLITANKE VINCINNI MLEKO 160GEuro Ša M
- Napolitanke 160g mleko vincinnŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%NAPOLITANKE KOCKA MLEČNA ČOKOLADA PLAZMA 135G
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
- ZAM%169,90
+39 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%NAPOLITANKE CREME JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−29%NAPOLITANKE ŠLAG&ČOKOLADA JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%NAPOLITANKE KOCKA BELA ČOKOLADA PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
+37 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%NAPOLITANKE KAKAO ŠTARK 180G
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+32 prodavnice666,61 din/kg
−31%NAPOLITANKE LIMUN BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Transkom 9484,90
+35 prodavnica431,89 din/kg
−31%NAPOLITANKE ČOKOLADA BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Transkom 9484,90
+34 prodavnice431,89 din/kg
−29%NAPOLITANKE LEŠNIK JAFFA 187G
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice507,49 din/kg










