Cene → Alkoholna pića → Amstel 0.5 Lim

Amstel 0.5 Lim
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 5201261003020
74,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
149,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 119,00 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad74,99 din89,99 din149,98 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta91,97 din183,94 din/l+16,98 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik100,00 din200,00 din/l+25,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd119,00 din238,00 din/l+44,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 89,99 | 95,99 |
| 23.09.2026. | 89,99 | 95,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 102,49 |
Promene cene
- BB Trade 23.09. 104,97 → 91,97 din -12%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO AMSTEL 0.5L LIM*BB Trade
- PIVO AMSTEL 05L LIMENKAFortuna Market
- AMSTEL 0.5 LIMŠumadija Market
- PIVO AMSTEL 0.5L LIMENKASuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Amstel Premium Pilsner 0,5 l
- VUM59,99
- Sunce (Qvattro)67,99
- Transkom 9469,90
+4 prodavnice119,98 din/lAMSTEL 0.4L pb staklo
- Euro Ša M62,00
- Luki66,90
- Mikromarket69,00
+2 prodavnice155,00 din/l
Amstel Pivo 0,33 l Flasica
- Euro Ša M114,00
- Metro114,00
- Soulfood140,99
+1 prodavnica345,45 din/lAmstel Pivo 20 l Bure
- Cash & Carry Plus4.299,99
- Senta Promet4.970,00
- Fortuna Market4.999,99
+1 prodavnica215,00 din/lAmstel pivo 0,4L 15/1 NRGB
- Šumadija Market899,00
- Europrom999,90
2.247,50 din/l
Amstel Pivo 0,33 l Flasa
- Prima125,00
- Sunce (Qvattro)134,99
378,79 din/l











