Cene → Alkoholna pića → Pivo Efes Draft 0,5 l NB

Pivo Efes Draft 0,5 l NB
Pakovanje 500 ml 11 prodavnica Barkod 8690520510190
147,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
295,80 din/l
Najskuplje je 239,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
147,90 din295,80 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula149,99 din299,98 din/l+2,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta169,99 din339,98 din/l+22,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta179,90 din359,80 din/l+32,00 din
-
189,99 din249,99 din379,98 din/l+42,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din379,98 din/l+42,09 din
-
199,99 din220,99 din399,98 din/l+52,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta199,99 din399,98 din/l+52,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta227,99 din455,98 din/l+80,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din459,98 din/l+82,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta239,99 din479,98 din/l+92,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 147,90 | 199,99 |
| 14.09.2026. | 147,90 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 146,90 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO EFES DRAFT BOCA 500MLAroma, City
- PIVO EFES DRAFT 0.5L BOCACash & Carry Plus
- PIVO EFES DRAFT 0.5l STAKLOEuroprom
- PIVO EFES DRAFT 0.5LGomex
- PIVO EFES DRAFT 0.5L NPBIdea, Mercator, Roda
- Efes pivo draft boca 500mlMere
- EFES PIVO 0.5L DRAFTSunce (Qvattro)
- EFES DRAFT 0.5lTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l












