Cene → Sveža i prerađena riba → TUNA SALATA MEDITERANA COMPASS 160G

TUNA SALATA MEDITERANA COMPASS 160G
Pakovanje 160 g 11 prodavnica Barkod 3800078017569
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.062,44 din/kg
Najskuplje je 268,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din1.062,44 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik199,99 din1.249,94 din/kg+30,00 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 199,99 din · Negotin, Bor, Zaječar199,99 din1.249,94 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd206,00 din1.287,50 din/kg+36,01 din
-
226,99 din245,99 din1.418,69 din/kg+57,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta229,00 din1.431,25 din/kg+59,01 din
-
232,99 din259,99 din1.456,19 din/kg+63,00 din
-
232,99 din249,99 din1.456,19 din/kg+63,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta236,18 din1.476,13 din/kg+66,19 din
-
251,99 din1.574,94 din/kg+82,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac251,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača251,99 din
- Beograd · Metro, Zemun251,99 din
- Kragujevac · Metro251,99 din
- Niš · Metro251,99 din
- Novi Sad · Metro251,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 254,99 – 278,99 din268,99 din1.681,19 din/kg+99,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 169,99 | 232,59 |
| 21.09.2026. | 169,99 | 232,59 |
| 20.09.2026. | 169,99 | 235,09 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 229,99 |
Promene cene
- VP Dima 21.09. 234,00 → 229,00 din -2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNA SALATA MEDITERANSKA 160G COMPASSAleksandrović
- SALATA TUNA MEDITERANSKA 160gr COMPASSCash & Carry Plus
- MEDITERANSKA SALATA SA TUNJEVINOM 160G COMPASSFortuna Market
- SALATA TUNA MEDITERANSKA 160G COMPAIdea, Mercator, Roda
- COMPASS SALATA TUNA MEDITERANSKA 160GRMedius
- 160G COMPASS TUNA MEDITE SALAT-STAND.-VAR.Metro
- Compass Salata tuna Mediteranska 160gŠumadija Market
- TUNA SALATA MEDITERANA COMPASS 160GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −41 % po kg
REGINA SALATA TUNA MEXICO U CHILI SOSU 160G
- Sunce (Qvattro)99,99
- Trlić179,99
624,94 din/kg
−29 % po kgTUNA SALATA MEXICO GIANA 185G
- Lidl139,99
- Šumadija Market154,00
- Cash & Carry Plus154,50
+19 prodavnica756,70 din/kg- −25 % po kg
TUNA SALATA ITALIJA 185G GIANA 1
- Idea147,01
- Mercator147,01
- Roda147,01
794,65 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%TUNA KOMADI LA PERLA 170G
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+31 prodavnica994,12 din/kg
−26%TUNA KOMADIĆI LA PERLA 170G
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Fortuna Market124,99
+31 prodavnica682,29 din/kg
−42%TUNA KOMADI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet153,00
- Fortuna Market159,99
+30 prodavnica764,65 din/kg
−26%TUNA SALATA MEXICANA RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+30 prodavnica1.937,44 din/kg
TUNA SALATA SA KUKURUZOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+30 prodavnica1.937,44 din/kg
−23%TUNA SALATA SA KUS KUSOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- ZAM319,90
- Fortuna Market329,99
+24 prodavnice1.937,44 din/kg
−12%TUNA KOMADIĆI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M%99,90
- Trnava Promet102,00
+24 prodavnice558,76 din/kg
TUNA U MASLINOVOM ULJU RIO MARE 2X80G
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M448,00
- Metalac Market449,00
+23 prodavnice2.499,94 din/kg








