Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Kornet sa Igračkom Sweeto 65 g
Bombone Gumene Kornet sa Igračkom Sweeto 65 g
Pakovanje 65 g 10 prodavnica Barkod 8682304269523
144,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
2.230,62 din/kg
Najskuplje je 184,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
144,99 din2.230,62 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta146,99 din2.261,38 din/kg+2,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta152,00 din2.338,46 din/kg+7,01 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta159,99 din2.461,38 din/kg+15,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta160,00 din2.461,54 din/kg+15,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 147,99 – 167,99 din164,99 din2.538,31 din/kg+20,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta169,99 din2.615,23 din/kg+25,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta179,99 din2.769,08 din/kg+35,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta182,24 din2.803,69 din/kg+37,25 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu184,00 din2.830,77 din/kg+39,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 144,99 | 162,50 |
| 01.09.2026. | 144,99 | 162,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORNET SA GUM.BOMB.I IGRACKOM 65GAleksandrović
- KORNET SA GUMENIM BOMBONAMA I IGRACKOM 65grCash & Carry Plus
- BOMBONA GUMENA KORNET SA IGRAČKOM 65GČutura
- SWEETO KORNET SA GUM.BOMB I IGRACKOMEuro Ša M
- KORNET SA GUMENIM BOMBONAMA I IGRACKOM 65GRMedius
- BOM.KORNET GUMENE I IGRACKA 65GPrima
- KORNET SA GUM.BOM I IGRACKOM 65gSunce (Qvattro)
- KORNET SA GUM.BOMBONOM I IGRACKOM 65gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −65 % po kg
Bombone Gumene Sour Cola Af Candy 100 g
- Cash & Carry Plus78,98
- Medius94,49
- Transkom 9499,90
+1 prodavnica789,80 din/kg - −64 % po kg
Bombone Gumene sa Ukusom Voća 70 g KDV
- Leon55,99
- Senta Promet74,99
799,86 din/kg
−64 % po kgGumene Bombone Pobeda Kiseli Jezici 75 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet60,00
- Trlić89,99
799,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg









