Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Namaz Vegetal sa Paprikom Compass 75 g

Namaz Vegetal sa Paprikom Compass 75 g
Pakovanje 75 g 9 prodavnica Barkod 3800078011857
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.066,53 din/kg
Najskuplje je 119,00 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din1.066,53 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta81,90 din1.092,00 din/kg+1,91 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta89,00 din1.186,67 din/kg+9,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta89,99 din1.199,87 din/kg+10,00 din
-
94,99 din105,58 din1.266,53 din/kg+15,00 din
-
94,99 din105,58 din1.266,53 din/kg+15,00 din
-
94,99 din105,58 din1.266,53 din/kg+15,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 109,39 – 121,64 din114,46 din1.526,13 din/kg+34,47 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta119,00 din1.586,67 din/kg+39,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 79,99 | 105,58 |
| 19.09.2026. | 79,99 | 105,58 |
| 01.09.2026. | 76,99 | 105,58 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAMAZ VEGETAL SA PAPRIKOM 75gr COMPASSCash & Carry Plus
- NAMAZ CLASSIC SA PAPRIKOM COMPASS VEGETAL 75GČutura
- NAMAZ VEGETAL SA PAPRIKOM 75G COMPIdea, Mercator, Roda
- VEGETAL namaz 75g sa PAPRIKOMMere
- VEGETAL NAMAZ PAPRIKA 75GMikromarket
- NAMAZ VEGETAL SA PAPRIKOM COMPASS 75GUniverexport
- NAMAZ 75G SA PAPRIKOM VEGETALVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+25 prodavnica905,00 din/kg
−10%Namaz Hummus Natural Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
+20 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Hummus Pikant Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- ZAM209,90
- Aleksandrović219,99
+21 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Šitake Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Super Vero%203,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Karamelizovani Luk Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Super Vero%203,99
+11 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Italiano Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Metro206,39
+13 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Veggie Leblebija Argeta 95 g
- Europrom119,90
- Prima133,00
- Podunavlje179,99
+13 prodavnica1.262,11 din/kg
Namaz Hummus od Leblebija Carnex 95 g
- Euro Ša M116,00
- RIČ139,99
- Senta Promet139,99
+11 prodavnica1.221,05 din/kg












