Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Cabarnet Sauvignon Salaš Naš 0,75 l

Vino Crveno Cabarnet Sauvignon Salaš Naš 0,75 l
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8607000303630
549,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet, na akciji do 18.10.
733,32 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 699,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
549,99 din609,90 din733,32 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta649,99 din866,65 din/l+100,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 667,99 – 689,70 din668,80 din891,73 din/l+118,81 din
-
MercatorRadnje: Beograd669,99 din893,32 din/l+120,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din933,32 din/l+150,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Univerexport · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 609,90 | 668,80 |
| 01.09.2026. | 609,90 | 668,80 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO SALAŠ NAŠ CABERNET SAUV 0,75LIdea, Mercator, Roda
- VINO CABERNET SAUVIGNON 0.75 SALAS NASSenta Promet
- VINO CRVENO CABARNET SAUVIGNON SALAŠ NAŠ 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −53 % po l
Vino Natara Cabarnet Sauvignon 0,75 l
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market269,99
- ZAM399,90
346,65 din/l
−64 % po lVino Crveno Car Lazar Rubin 1 l
- Trlić264,90
- Transkom 94339,00
- Univerexport389,99
+3 prodavnice264,90 din/l
−63 % po lVino Crveno Ždrebac Čoka 1 l
- VP Dima268,64
- Tekijanka269,99
- Mere271,00
+30 prodavnica268,64 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
















