Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Sauvignon Blanc Salaš Naš 0,75 l

Vino Belo Sauvignon Blanc Salaš Naš 0,75 l
Pakovanje 750 ml 12 prodavnica Barkod 8607000303609
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Kladovo
666,65 din/l
Najskuplje je 699,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
499,99 din666,65 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
-
549,99 din609,90 din733,32 din/l+50,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula589,99 din786,65 din/l+90,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta649,99 din866,65 din/l+150,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta659,00 din878,67 din/l+159,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad659,99 din879,99 din/l+160,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd669,99 din893,32 din/l+170,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 668,80 – 731,50 din689,70 din919,60 din/l+189,71 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta699,00 din932,00 din/l+199,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta699,97 din933,29 din/l+199,98 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din933,32 din/l+200,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta699,99 din933,32 din/l+200,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Univerexport · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 499,99 | 664,99 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 664,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SALAS NAS SAUVIGNON BLANC 0.75LAleksandrović
- VINO BELO SALAS NAS SAUVIGNON BLANC 0.75LBB Trade
- VINO SALAS NAS SAUVIGNON BLANC 0.75L SIMEXCash & Carry Plus
- VINO SALAŠ NAŠ SAUVIGN BLANC 0,75LIdea, Mercator, Roda
- SAVIGNON BLANC 0.75 SALAS NASMedius
- VINO SALAS SAUV.BL.0,75LMikromarket
- VINO SAUVIGNON BLANC 0.75 SALAS NASSenta Promet
- VINO BELO SALAŠ NAŠ SAUGVINON BLANC 0.75L SIMEXSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Belo KV Graševina 1 l Stobi
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea · Mercator · Roda%290,00
239,99 din/l
−64 % po lVino belo Smederevka Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)239,99
- Trlić269,00
- Šumadija Market320,00
+8 prodavnica239,99 din/l- −60 % po l
Rubinovo Belo Vino 1 l
- Trlić269,00
- Morava367,00
- Soulfood399,99
269,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l










