Cene → Slatkiši i žitarice → Kaša Protein Jagoda&Zeleni Čaj Sweet Fit 80 g

Kaša Protein Jagoda&Zeleni Čaj Sweet Fit 80 g
Pakovanje 80 g 5 prodavnica Barkod 8607000241208
169,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
2.112,50 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,00 din2.112,50 din/kg
-
178,99 din196,99 din2.237,38 din/kg+9,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta194,99 din2.437,38 din/kg+25,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd199,99 din2.499,88 din/kg+30,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta209,99 din2.624,88 din/kg+40,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 169,00 | 198,49 |
| 26.09.2026. | 169,00 | 198,49 |
| 01.09.2026. | 194,99 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Sweetfit kaša jagoda i zeleni čaj, 80gAksa
- KAŠA PROT JAG&ZEL ČAJ 80G SWEET FIIdea, Mercator, Roda
- KAŠA PROTEINSKA JAGODA-ZELENI ČAJ 80G SWEETFITSuper Vero
- KAŠA PROTEIN JAGODA&ZELENI ČAJ SWEET FIT 80GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgOvsena kaša jagoda Emma 65g
- Profi49,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi53,99
- Shop&Go55,99
769,08 din/kg
−63 % po kgAs Trade Ovsena Kaša Jagoda Badem 64 g
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Senta Promet69,99
- Soulfood69,99
+2 prodavnice781,09 din/kg
−57 % po kgKaša Ovsena Čia&Jagoda Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- RIČ64,99
- Trnava Promet67,00
+15 prodavnica915,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−28%Kaša Ovsena Lešnik&Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Medius%69,90
+29 prodavnica1.133,17 din/kg
−28%Kaša Ovsena Šumsko Voće&Badem Boom Box 60 g
- Super Vero%65,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+26 prodavnica1.099,83 din/kg
−22%Kaša Ovsena Čokolada Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+24 prodavnice999,83 din/kg
−30%Kaša Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- Trnava Promet67,00
- Metro69,59
+24 prodavnice915,00 din/kg
−22%Kaša Ovsena Malina Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+24 prodavnice999,83 din/kg
−16%Kaša Ovsena Čokolada&Banana&Lešnik Boom Box 60 g
- Europrom69,90
- Medius%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+24 prodavnice1.165,00 din/kg
−27%Kaša Ovsena Bela Čokolada&Jagoda Dr.Oetker 55 g
- Sunce (Qvattro)%68,99
- ZAM%69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+22 prodavnice1.254,36 din/kg













