Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK VIŠNJA GOG 750ML
SOK VIŠNJA GOG 750ML
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8607000156151
200,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
266,67 din/l
Najskuplje je 371,25 din, +86% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
200,00 din297,00 din266,67 din/l
-
200,00 din297,00 din266,67 din/l
-
200,00 din297,00 din266,67 din/l
-
342,99 din395,01 din457,32 din/l+142,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta371,25 din495,00 din/l+171,25 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 297,00 | 297,00 |
| 01.09.2026. | 297,00 | 297,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK GO G VISNJA 0.75L NBBB Trade
- SOK GO G VIŠNJA 0,75LIdea, Mercator, Roda
- SOK VIŠNJA GOG 750MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−12%Sok Happy Day pomorandza, sargarepa, limun 1500 Rauch 8
- Trnava Promet190,00
- Metro199,00
- Aleksandrović209,99
+21 prodavnica126,67 din/l
−16%Sok Happy Day jagoda 0200 Rauch 27
- Idea%42,99
- Mercator%42,99
- Roda%42,99
+18 prodavnica214,95 din/l
−20%Sok Yippy jagoda 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+17 prodavnica190,91 din/l
Sok Vocne Kapi breskva 1/1 Nectar 12
- VP Dima89,90
- Fortuna Market89,99
- Trnava Promet92,00
+13 prodavnica89,90 din/l
−13%SOK SPRITE 1.5L NEW
- Euro Ša M105,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Mikromarket140,00
+10 prodavnica70,00 din/l
−22%SOK PRIRODNI NARANDŽA OLYMPUS 1L
- RIČ399,99
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+9 prodavnica399,99 din/l
SOK ROCK BRESKVA I MANDARINA 0.5L
- RIČ89,99
- Aman99,99
- Idea99,99
+9 prodavnica179,98 din/l










