Cene → Prerađeno voće i povrće → SAMPINJONI CELI ALLORO 580ML

SAMPINJONI CELI ALLORO 580ML
Pakovanje 580 ml 1 prodavnica Barkod 8606017950516
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 20.10.
482,74 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din324,99 din482,74 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 690G
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- IM Matijević360,00
- Prima%384,90
+13 prodavnica521,72 din/kg
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 340G
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- IM Matijević230,00
- Cash & Carry Plus232,46
+10 prodavnica647,03 din/kg
−24%ŠAMPINJONI CELI BENLIAN FOOD 690G
- VP Dima359,00
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- IM Matijević360,00
+10 prodavnica520,29 din/kg
ŠAMPINJONI CELI BENLIAN FOOD 150G DOJPAK
- Cash & Carry Plus97,50
- RIČ99,99
- Šumadija Market102,00
+9 prodavnica650,00 din/kg- −22%
SAMPINJONI REZANI TO 690G "KOZMETIK"
- Leon265,99
- BB Trade%279,99
- Podunavlje279,99
+8 prodavnica385,49 din/kg SAMPINJONI REZANI TO 150G "KOZMETIK"
- Metalac Market79,00
- Podunavlje79,99
- VUM79,99
+7 prodavnica526,67 din/kgSAMPINJONI REZANI TO 340G "KOZMETIK"
- BB Trade133,97
- ZAM169,90
- Podunavlje169,99
+7 prodavnica394,03 din/kg
Sampinjoni BF celi 340g
- IM Matijević230,00
- Aleksandrović249,99
- BB Trade261,97
+4 prodavnice676,47 din/kg













