Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO NOSTALGIJA ALEKSIĆ 0,75L

VINO CRVENO NOSTALGIJA ALEKSIĆ 0,75L
Pakovanje 750 ml 20 prodavnica Barkod 8607000073397
499,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
666,65 din/l
Najskuplje je 899,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
499,99 din666,65 din/l
-
519,99 din608,99 din693,32 din/l+20,00 din
-
519,99 din608,99 din693,32 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 549,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik549,99 din733,32 din/l+50,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33549,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49549,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6549,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5549,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb549,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38549,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7549,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26549,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43549,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10549,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb549,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2549,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb549,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68549,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36549,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25549,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6549,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99549,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296549,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb549,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik549,99 din733,32 din/l+50,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula549,99 din733,32 din/l+50,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta551,00 din734,67 din/l+51,01 din
-
592,00 din789,33 din/l+92,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun592,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača592,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac592,00 din
- Kragujevac · Metro592,00 din
- Niš · Metro592,00 din
- Novi Sad · Metro592,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta599,99 din799,99 din/l+100,00 din
-
608,99 din811,99 din/l+109,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad629,99 din839,99 din/l+130,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta634,99 din846,65 din/l+135,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta649,99 din866,65 din/l+150,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd649,99 din866,65 din/l+150,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta649,99 din866,65 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta659,99 din879,99 din/l+160,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta695,00 din926,67 din/l+195,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 655,21 – 762,47 din739,37 din985,83 din/l+239,38 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta799,97 din1.066,63 din/l+299,98 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta899,99 din1.199,99 din/l+400,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 368,00 | 629,99 |
| 01.09.2026. | 368,00 | 629,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO NOSTALGIJA 0.75L ALEKSIC CRNOAleksandrović
- VINO NOSTALGIJA 0,75L ALEKSICAman
- VINO CRVENO ALEKSIC NOSTALGIJA 0,75LAroma, City
- VINO CRVENO ALEKSIC NOSTALGIJA 0.75LBB Trade
- VINO NOSTALGIJA 0.75L VINARIJA ALEKSICCash & Carry Plus
- VINO CRVENO NOSTALGIJA 075L ALEKSIĆFortuna Market
- VINO CRV NOSTALGIJA 0,75L ALEKSIĆIdea, Mercator, Roda
- Vino crv.Nostalgija Vinar.Aleksic 0.75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lVino crveno Vranac Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)249,99
- Šumadija Market310,00
- Roda%399,99
+7 prodavnica249,99 din/l
−60 % po lVINO CRVENO CAR LAZAR RUBIN 1L
- Trlić264,90
- Transkom 94299,00
- Univerexport389,99
+3 prodavnice264,90 din/l
−60 % po lVINO CRVENO ŽDREBAC ČOKA 1L
- VP Dima268,64
- Tekijanka269,99
- Mere271,00
+30 prodavnica268,64 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l





