Cene → Lična higijena i kozmetika → SAMPON ZA KOSU ELOSSA KOPRIVA 1L
SAMPON ZA KOSU ELOSSA KOPRIVA 1L
Pakovanje 1 l 1 prodavnica Barkod 8605044518409
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
129,99 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 119,99 din (01.09.)
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din169,99 din129,99 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −31 % po l
SAMPON ZA KOSU KOPRIVA 1l FAMILY
- Medius89,99
- Sunce (Qvattro)96,99
- Cash & Carry Plus99,99
+4 prodavnice89,99 din/l - −23 % po l
ORVEO ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA 1L
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima129,00
+1 prodavnica99,99 din/l
−54 % po lŠAMPON KOPRIVA 1L - HIT CENA D&N SANI
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Mega Maxi · Profi72,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice60,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Fortuna Market399,99
+27 prodavnica895,00 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−22%ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Fortuna Market199,99
+26 prodavnica899,95 din/l
















