Cene → Prerađeno voće i povrće → Masline BK Doypack Carpinelli 170 g

Masline BK Doypack Carpinelli 170 g
Pakovanje 170 g 1 prodavnica Barkod 8605044513817
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 20.10.
588,18 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din119,99 din588,18 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Masline Zelene BK Amfissa 680 g
- Idea · Mercator · Roda%409,99
- Fortuna Market419,99
- Univerexport%429,99
+26 prodavnica602,93 din/kg
Masline Zelene SK Amfissa 680 g
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus420,00
- Tekijanka424,99
+23 prodavnice588,22 din/kg
−19%Masline Zelene sa Paprikom Amfissa 680 g
- Idea · Mercator · Roda%467,99
- Fortuna Market479,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%489,99
+15 prodavnica688,22 din/kg
−23%Masline Zelene BK Benlian Food 160 g Dojpak
- Tekijanka93,42
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Podunavlje%99,99
+17 prodavnica583,88 din/kg
−8%Masline Zelene BK Benlian Food 690 g
- Šumadija Market289,90
- IM Matijević360,00
- VUM380,00
+18 prodavnica426,32 din/kg
−16%Masline Zelene sa Paprikom Benlian Food 700 g
- IM Matijević360,00
- Čutura399,00
- Idea · Mercator · Roda%419,99
+12 prodavnica514,29 din/kg
−26%Masline Zelene BK Benlian Food 340 g
- Univerexport185,99
- Idea · Mercator · Roda%209,99
- Cash & Carry Plus225,00
+12 prodavnica547,03 din/kg
Masline Zelene BK Amfissa 300 g
- Trlić229,00
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero284,99
+12 prodavnica763,33 din/kg












