Cene → Prerađeno voće i povrće → KORNISON EXTRA BABY IZ NASE BASTE 360G

KORNISON EXTRA BABY IZ NASE BASTE 360G
Pakovanje 360 g 1 prodavnica Barkod 8605044512292
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
361,08 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din169,99 din361,08 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%KORNIŠONI EXTRA 3-6CM AMFISSA 680G
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market279,99
- VUM299,90
+27 prodavnica382,34 din/kg
−19%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 680G
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus364,83
+25 prodavnica499,99 din/kg
−16%KORNIŠONI 3-6CM DIJAMANT 670G
- Euro Ša M273,00
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport%299,99
+13 prodavnica407,46 din/kg
−21%KORNIŠONI SECKANI DOLINA MORAVE 680G
- Europrom94,90
- Senta Promet%109,90
- Univerexport116,99
+10 prodavnica139,56 din/kg
KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 300G
- Fortuna Market219,99
- Idea · Mercator · Roda257,28
- Univerexport259,99
+6 prodavnica733,30 din/kg
−4%KORNIŠONI MPK 680G
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport%249,99
- Fortuna Market266,90
+6 prodavnica323,51 din/kgKORNISONI TO 680G "MILSA"
- Tekijanka199,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+6 prodavnica294,10 din/kg
−19%KORNISONI DELIKATES BABY 1-3CM 720ML MANARI
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Aroma464,30
- BB Trade475,97
+3 prodavnice411,75 din/kg











