Cene → Hleb i peciva → TORTILJA INTEGRALNA 25CM LOVE 240G
TORTILJA INTEGRALNA 25CM LOVE 240G
Pakovanje 240 g 1 prodavnica Barkod 5902808781653
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 04.10.
583,29 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din149,99 din583,29 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TORTILJA GRANDISSIMA MEXICANA 390G
- Cash & Carry Plus194,99
- Trnava Promet214,00
- Metalac Market225,00
+24 prodavnice499,97 din/kg
TORTILJA MEXICANA 320G
- Trnava Promet188,00
- Metalac Market199,00
- Europrom199,90
+23 prodavnice587,50 din/kg
−17%TORTILJA FIT MEXICANA 390G
- Metro%189,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet225,00
+19 prodavnica487,13 din/kg
−25%TORTILJA PROTEIN MEXICANA 370G
- Metro%189,00
- Medius%229,90
- Trnava Promet238,00
+16 prodavnica510,81 din/kg
TORTILJA CHIA MEXICANA 390G
- Cash & Carry Plus199,99
- Senta Promet229,99
- Metalac Market235,00
+12 prodavnica512,79 din/kg
−14%TORTILJA LE PINJA MEXICANA 975G
- VP Dima%299,90
- Europrom339,90
- Senta Promet339,99
+8 prodavnica307,59 din/kg
TORTILJA 25cm 6/1 390g
- Čutura259,99
- Podunavlje269,99
- Trlić279,00
+6 prodavnica666,64 din/kg
Tortilja Mexicana Nuestras 10pcs 0900 PIP
- Cash & Carry Plus269,99
- Trnava Promet293,00
- Trlić329,99
+6 prodavnica299,99 din/kg










