Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA GAZIRANA ROSA 0.33L STAKLO
VODA GAZIRANA ROSA 0.33L STAKLO
Pakovanje 330 ml 2 prodavnice Barkod 5449000302120
85,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
260,58 din/l
Najskuplje je 959,99 din, +1016% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
85,99 din260,58 din/l
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 959,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac959,99 din2.909,06 din/l+874,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac959,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača959,99 din
- Beograd · Metro, Zemun959,99 din
- Kragujevac · Metro959,99 din
- Niš · Metro959,99 din
- Novi Sad · Metro959,99 din
- Palić · Metro959,99 din
- Požarevac · Metro959,99 din
- Šabac · Metro959,99 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA GAZIRANA ROSA 0.33L STAKLOAman
- 0.33L ROSA GAZ VODA NRGB-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
−63 % po lVODA GAZIRANA MG MIVELA 0,5L
- Trnava Promet48,00
- Transkom 9452,90
- BB Trade54,97
+22 prodavnice96,00 din/l
−63 % po lVODA BLAGO GAZIRANA MG MIVELA 0,5L
- Trnava Promet48,00
- Transkom 9452,90
- Cash & Carry Plus54,99
+28 prodavnica96,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+38 prodavnica33,71 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea%59,99
+38 prodavnica39,72 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l














