Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PUDING VANILA ZOTTIS DESSERT ZOTT 115G DIJAMANT AD
PUDING VANILA ZOTTIS DESSERT ZOTT 115G DIJAMANT AD
Pakovanje 115 g 3 prodavnice Barkod 4014500125800
74,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
652,09 din/kg
Najskuplje je 79,90 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 74,99 | 76,99 |
| 01.09.2026. | 74,99 | 76,99 |
Promene cene
- Europrom 22.09. 79,90 → 79,90 din 0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUDING VANILA ZOTTIS DESSERT ZOTT 115G DIJAMANT ADAman
- ZOTTIS DESERT VANILLA 115GR DIJ.Europrom
- ZOTTIS DEZERT 115G VANILA (PUDING) DIJAMANTTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−34 % po kgPUDING VANILA SA SLAGOM 4x125g
- Euro Ša M54,00
- RIČ54,00
- Europrom59,90
+2 prodavnice432,00 din/kg
−26 % po kgMOJA KRAVICA PUDING VANILA 125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Europrom64,90
- ZAM64,90
+23 prodavnice479,92 din/kg
−26 % po kgPUDING VANILA 125G PUDDIS
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- Senta Promet70,96
+17 prodavnica479,92 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PUDING VANILA 125G PUDDIS
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- Senta Promet70,96
+17 prodavnica479,92 din/kg
PUDING NEUBURGER VANILA SA ŠLAGOM 200G
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- Euro Ša M72,00
+11 prodavnica329,95 din/kg
Puding cok.sa slagom 200g #20 Neuburger
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- RIČ69,99
+10 prodavnica329,95 din/kg
PUDING PUDDIS 125G VANILA SA PRELIVOM OD COKOLADE
- Cash & Carry Plus64,99
- Senta Promet70,96
- Šumadija Market74,00
+9 prodavnica519,92 din/kg- −20%
PUDING VANILA 40G 40#MORAVKA
- Prima%13,90
- Fortuna Market14,99
- Trnava Promet16,00
+7 prodavnica347,50 din/kg 
PUDING ČOKOLADA PRELIV VANILA 450G MULLER
- Cash & Carry Plus219,99
- ZAM249,90
- Senta Promet255,00
+7 prodavnica488,87 din/kg
−12%PUDING PROTEIN KARAMELA 200G ZOTT
- Super Vero%144,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- BB Trade154,97
+4 prodavnice724,95 din/kg
−20%PUDING CHOCO-LOCO 4X125G
- Čutura%199,99
- Lidl199,99
- Soulfood%199,99
+5 prodavnica399,98 din/kg















