Cene → Slatkiši i žitarice → Kaša Protein Čokolada&Višnja Sweet Fit 80 g

Kaša Protein Čokolada&Višnja Sweet Fit 80 g
Pakovanje 80 g 6 prodavnica Barkod 8606111995178
178,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
2.237,38 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 209,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad178,99 din196,99 din2.237,38 din/kg
-
dm136 radnji u 48 mesta189,00 din2.362,50 din/kg+10,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta194,99 din2.437,38 din/kg+16,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd199,99 din2.499,88 din/kg+21,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 196,22 – 220,75 din206,96 din2.587,00 din/kg+27,97 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta209,99 din2.624,88 din/kg+31,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Univerexport · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 189,00 | 198,49 |
| 01.09.2026. | 189,00 | 198,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- sweetfit COLLAGEN PROTEIN.OVS.KAŠA 80gdm
- KAŠA PROT SWEETFIT COLL ČOK VIŠ 80GIdea, Mercator, Roda
- KAŠA PROTEINSKA KOLAGEN 80G SWEETFITSuper Vero
- KAŠA PROTEIN ČOKOLADA&VIŠNJA SWEET FIT 80GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−55 % po kgKaša Ovsena Dobra Čokolada Višnja 65 g
- Prima%64,90
- Aksa89,00
- Trlić89,00
+1 prodavnica998,46 din/kg
−52 % po kgDobra Ovsena Kaša 60 g Čokolada i Višnja
- RIČ64,99
- dm70,00
- Fortuna Market74,99
+8 prodavnica1.083,17 din/kg
−63 % po kgNatural Ovsena Kaša Čokolada Malina 60 g "Dr Oetker"
- VP Dima49,90
- Europrom69,90
- Aleksandrović74,99
+22 prodavnice831,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−28%Kaša Ovsena Lešnik&Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Medius%69,90
+29 prodavnica1.133,17 din/kg
−28%Kaša Ovsena Šumsko Voće&Badem Boom Box 60 g
- Super Vero%65,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+26 prodavnica1.099,83 din/kg
−22%Kaša Ovsena Čokolada Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+24 prodavnice999,83 din/kg
−30%Kaša Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- Trnava Promet67,00
- Metro69,59
+24 prodavnice915,00 din/kg
−22%Kaša Ovsena Malina Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+24 prodavnice999,83 din/kg
−16%Kaša Ovsena Čokolada&Banana&Lešnik Boom Box 60 g
- Europrom69,90
- Medius%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+24 prodavnice1.165,00 din/kg
−23%Kaša Ovsena Bela Čokolada&Jagoda Dr.Oetker 55 g
- ZAM%69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Senta Promet%69,99
+22 prodavnice1.270,91 din/kg














