Cene → Alkoholna pića → Pivo Heineken Silver 0,33 l Limenka

Pivo Heineken Silver 0,33 l Limenka
Pakovanje 330 ml 11 prodavnica Barkod 8606109308751
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
242,39 din/l
Najskuplje je 103,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din242,39 din/l
-
Aleksandrović18 prodavnica: 84,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Štubik84,99 din257,55 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4984,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 684,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/584,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb84,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3884,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 784,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2684,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4384,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1084,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1584,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb84,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-284,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb84,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6884,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3684,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9984,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29684,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb84,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta89,00 din269,70 din/l+9,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta89,97 din272,64 din/l+9,98 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din287,88 din/l+15,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta99,99 din303,00 din/l+20,00 din
-
99,99 din303,00 din/l+20,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta99,99 din303,00 din/l+20,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta99,99 din303,00 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta99,99 din303,00 din/l+20,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova103,99 din315,12 din/l+24,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 79,99 | 97,50 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 97,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HEINEKEN 0.33 SILVER LIMENKAAleksandrović
- PIVO HEINEKEN SILVER 0.33L LIMBB Trade
- PIVO HEINEKEN SILVER ORIGINAL LIM.0.33Cash & Carry Plus
- 330ML CAN HEINEKEN SILVEREuro Ša M
- Pivo Heineken Silver limenka 0.33lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- PIVO HEINEKEN 0.33L SILVERMikromarket
- HEINEKEN SILVER LAGER PIVO 0.33L CANSoulfood
- PIVO HEINEKEN SILVER 0.33L LIMENKAUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −51 % po l
Pivo Carsko 0,5 l Limenka
- Leon59,99
- Prima%59,99
- Podunavlje63,99
+8 prodavnica119,98 din/l - −51 % po l
Pivo Konig limenka 500 ml
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−50 % po lPivo Bezalkoholno Lav Twist Ananas 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Sunce (Qvattro)84,40
- Euro Ša M86,00
+7 prodavnica120,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l













