Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice Ovsene Instant Slavuj 300 g

Pahuljice Ovsene Instant Slavuj 300 g
Pakovanje 250 g 4 prodavnice Barkod 8606109176800
98,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
395,96 din/kg
Najskuplje je 113,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
98,99 din395,96 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din399,96 din/kg+1,00 din
-
Aleksandrović5 prodavnica: 109,99 din · Negotin, Bor109,99 din439,96 din/kg+11,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 107,99 – 120,99 din113,99 din455,96 din/kg+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 98,99 | 104,99 |
| 01.09.2026. | 98,99 | 104,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAHULJ.SLAVUJ 250G+50G GRATIS OVS.INSTANTAleksandrović
- OVSENE PAHULJICE INSTANT 250G+50G GRECKASenta Promet
- PAHULJICE OVSENE INSTANT 250GR+50GR GRATIS SLAVUJSuper Vero
- PAHULJICE OVSENE INSTANT SLAVUJ 300GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −15 % po kg
Ovsene Pahuljice Instant 250 g Mr.Breakfast
- Super Vero83,99
- Fortuna Market89,99
335,96 din/kg - −49 % po kg
Pahuljice Ovsene 300 g Spajz NNC
- Fortuna Market59,99
- Čutura69,99
199,97 din/kg
−44 % po kgOvsene pahuljice 250g BB Unac
- Cash & Carry Plus54,99
- ZAM59,90
- Fortuna Market62,99
+6 prodavnica219,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- VUM93,00
+24 prodavnice348,00 din/kg
Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Trnava Promet221,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
- Europrom99,90
+14 prodavnica384,00 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- BB Trade289,97
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+10 prodavnica427,96 din/kg
Pahuljice bez Glutena od Heljde Slavuj 300 g
- RIČ299,99
- Idea · Mercator · Roda326,70
- dm329,00
+7 prodavnica999,97 din/kg
Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Aman699,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg

















