Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Kremanska PH 9.2+ 1,5 l

Voda Negazirana Kremanska PH 9.2+ 1,5 l
Pakovanje 1,5 l 5 prodavnica Barkod 8606108967133
62,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
41,99 din/l
Najskuplje je 89,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
62,99 din41,99 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta81,97 din54,65 din/l+18,98 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta84,99 din56,66 din/l+22,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 87,55 – 93,71 din88,92 din59,28 din/l+25,93 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta89,00 din59,33 din/l+26,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 62,99 | 84,99 |
| 01.09.2026. | 62,99 | 84,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA NEGAZIRANA KREMANSKA 1.5L PETBB Trade
- VODA KREMANSKA NEGAZIRANA 1.5LCash & Carry Plus, Gomex
- MVP.VODA KREMANSKA 1.5LMikromarket
- VODA NEGAZIRANA KREMANSKA PH 9.2+ 1.5LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −53 % po l
Voda Negazirana Moja Voda 1,5 l
- Svetofor29,90
- Univerexport57,99
- Mikromarket69,00
19,93 din/l
−53 % po lVoda Negazirana Golijska Ledena 1,5 l
- Svetofor29,90
- Mere30,90
- Leon35,99
+5 prodavnica19,93 din/l
−49 % po lVoda Iva negazirana 2/1 6
- Trnava Promet43,00
- Cash & Carry Plus49,99
- Trlić56,90
21,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l














