Cene → Sveže voće i povrće → Salata Mixticanza 90 g

Salata Mixticanza 90 g
Pakovanje 90 g 11 prodavnica Barkod 8606108753446
119,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
1.333,00 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,97 din1.333,00 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta139,00 din1.544,44 din/kg+19,03 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad139,99 din1.555,44 din/kg+20,02 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,99 din1.555,44 din/kg+20,02 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,90 din1.665,56 din/kg+29,93 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik149,99 din1.666,56 din/kg+30,02 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din1.666,56 din/kg+30,02 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd150,00 din1.666,67 din/kg+30,03 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta166,37 din1.848,56 din/kg+46,40 din
-
174,99 din199,99 din1.944,33 din/kg+55,02 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta209,99 din2.333,22 din/kg+90,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,97 | 149,95 |
| 01.09.2026. | 119,97 | 149,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SALATA MIKSTIKANCA 90GAroma, City
- POV MIXTICANZA 90grBB Trade
- SALATA DIMMIDISI MIXTICANZA 90GFortuna Market
- SVEŽE POVRĆE DIMMIDISI SALATA MIXTICANZA 90GGomex
- SALATA MIXTICANZA (OPRANA) 90GRMedius
- SALATA MIXTICANZA 90GPrima
- SALATA MIXTICANZA 90G DIMMIDISISenta Promet
- DIMMIDISI MIXTICANZA 90G la lineaŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Salata Sinfonia Allegra 150 g
- Senta Promet138,88
- Medius154,99
- BB Trade159,97
+8 prodavnica925,87 din/kg
Salata Spinacino 90 g
- Trnava Promet129,00
- BB Trade129,97
- Medius134,99
+8 prodavnica1.433,33 din/kg
Salata Allegra sa Cezar Prelivom 210 g
- Medius269,99
- Trnava Promet299,00
- BB Trade299,90
+8 prodavnica1.285,67 din/kg
Salata Arcobaleno 180 g
- Senta Promet105,86
- BB Trade119,97
- Fortuna Market119,99
+8 prodavnica588,11 din/kg
Salata Balkanika La Linea Verde 200 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Medius134,99
- BB Trade139,97
+8 prodavnica599,95 din/kg
Salata Fit Mix 140 g
- Medius189,99
- BB Trade199,97
- Super Vero199,99
+8 prodavnica1.357,07 din/kg
Salata Sinfonia Classica 180 g
- Senta Promet119,61
- Medius129,99
- BB Trade139,97
+7 prodavnica664,50 din/kg
Salata Cuori Di Iceberg 200 g
- Senta Promet127,88
- Medius134,99
- BB Trade139,97
+6 prodavnica639,40 din/kg
