Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE GUMMY GIANT COLA 28gr GZ0017
BOMBONE GUMMY GIANT COLA 28gr GZ0017
Pakovanje 28 g 2 prodavnice Barkod 8992741906944
45,00 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.607,14 din/kg
Najskuplje je 74,00 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
45,00 din1.607,14 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta74,00 din2.642,86 din/kg+29,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 45,00 | 59,50 |
| 19.09.2026. | 45,00 | 59,50 |
| 01.09.2026. | 57,99 | 66,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GUMMY GIANT COLA 28gr GZ0017Cash & Carry Plus
- GUMMY GIANT COLAEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−17%BOMBONE ČOKOLADNE SA KIKIRIKIJEM M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+35 prodavnica2.110,89 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−17%BOMBONE ČOKOLADNE CLASSIC M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+33 prodavnice2.110,89 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg










