Cene → Slatkiši i žitarice → Kolač Luppo Choco 40 g

Kolač Luppo Choco 40 g
Pakovanje 40 g 2 prodavnice Barkod 8699141032005
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
749,75 din/kg
Najskuplje je 39,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
29,99 din749,75 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta39,99 din999,75 din/kg+10,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 29,99 | 34,99 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 34,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LUPPO CHOCO CACAO 40G SOLENAman
- KOLAC LUPPO CHOCO 40grCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Kolač Brownie Jaffa 75 g
- Aksa55,00
- Euro Ša M%69,90
- Leon69,99
+37 prodavnica733,33 din/kg
−33%Kolač Krofna Čokoladna Jaffa 75 g
- Aman%59,99
- Morava%64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+35 prodavnica799,87 din/kg
−30%Kolač Krofna Tirple Choco Jaffa 58 g
- Aman%69,99
- Leon69,99
- RIČ%69,99
+35 prodavnica1.206,72 din/kg
−20%Kolač Choco Orange Jaffa 60 g
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Medius%74,90
+33 prodavnice1.165,00 din/kg
−14%Kolač Eti Popkek Kakao 35 g
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 prodavnica714,00 din/kg
−20%Kolač Slatki Beli 500 g Posni SL
- Trnava Promet%182,00
- Prima%199,90
- Sunce (Qvattro)209,99
+10 prodavnica364,00 din/kgKolač Princeza kokos 150 g Amoreti
- Metalac Market83,80
- Trnava Promet115,00
- Aman119,99
+9 prodavnica558,67 din/kg
Kolač Trajni Tiramisu Ceremuski 430 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 prodavnica930,21 din/kg










