Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice Organske Ovsene Sanaterra 250 g

Pahuljice Organske Ovsene Sanaterra 250 g
Pakovanje 250 g 6 prodavnica Barkod 8606108734537
146,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 15.10.
587,96 din/kg
Najskuplje je 179,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
146,99 din182,25 din587,96 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad171,99 din687,96 din/kg+25,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd172,99 din691,96 din/kg+26,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta172,99 din691,96 din/kg+26,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta174,99 din699,96 din/kg+28,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta179,00 din716,00 din/kg+32,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 171,99 | 173,99 |
| 01.09.2026. | 171,99 | 173,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- sanaterra ORGANSKE OVSENE PAHULJICE 250gdm
- OVSENE PAHULJICE ORG 250G SANATERRAIdea, Mercator, Roda
- OVSENE PAHULJICE ORGANSKE 250GR SANATERRASuper Vero
- PAHULJICE ORGANSKE OVSENE SANATERRA 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgOvsene pahuljice 250g BB Unac
- Cash & Carry Plus54,99
- ZAM59,90
- Fortuna Market62,99
+6 prodavnica219,96 din/kg- −62 % po kg
Ovsene Pahuljice To 400 g In Sistem
- ZAM89,90
- Europrom99,90
- BB Trade99,97
+5 prodavnica224,75 din/kg
−52 % po kgOvsene Pahuljice 250 g Rise&Smile
- Idea · Mercator · Roda69,99
- Mikromarket88,00
279,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- Sunce (Qvattro)%90,50
+23 prodavnice348,00 din/kg
−19%Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Univerexport%220,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
−18%Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Sunce (Qvattro)%90,50
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
+14 prodavnica362,00 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+11 prodavnica427,96 din/kg
−11%Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero%279,99
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
−24%Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Sunce (Qvattro)%557,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg
−15%Pahuljice bez Glutena od Heljde Slavuj 300 g
- RIČ299,99
- Idea · Mercator · Roda326,70
- dm329,00
+6 prodavnica999,97 din/kg














