Cene → So i začini → SO HIMALAJSKA JODIRANA ROZA SANATERRA 100G

SO HIMALAJSKA JODIRANA ROZA SANATERRA 100G
Pakovanje 100 g 7 prodavnica Barkod 8606108734155
109,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.090,00 din/kg
Najskuplje je 124,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,00 din1.090,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad114,99 din1.149,90 din/kg+5,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 107,83 – 119,62 din117,09 din1.170,90 din/kg+8,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta117,99 din1.179,90 din/kg+8,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,97 din1.199,70 din/kg+10,97 din
-
MercatorRadnje: Beograd119,99 din1.199,90 din/kg+10,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta124,99 din1.249,90 din/kg+15,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 109,00 | 117,99 |
| 22.09.2026. | 109,00 | 117,99 |
| 01.09.2026. | 109,00 | 118,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SO HIMALAJSKA ROZE 100G SANATERRABB Trade
- sanaterra HIMALAJSKA ROZE SO 100gdm
- SO ROZA SANATERRA HIMALAJSKA 100GIdea, Mercator, Roda
- SO HIMALAJSKA 100GR SANATERRASuper Vero
- SO HIMALAJSKA JODIRANA ROZA SANATERRA 100GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Himalajska so Maxi 350g
- Maxi181,99
- Maxi Online181,99
- Mega Maxi181,99
+1 prodavnica519,97 din/kg
HIMALAJSKA KRUPNA SO 500G "ŠPAJZ" 1/10
- Metalac Market205,00
- ZAM209,90
- VP Dima214,00
410,00 din/kg
HIMALAJSKA SO 350G K PLUS
- Idea119,99
- Mercator119,99
- Roda119,99
342,83 din/kg
Himalajska so krupna 0350 Kristal
- Trnava Promet99,00
- Trlić119,00
- Aroma119,99
282,86 din/kgHIMALAJSKA SO 500gr
- Trlić119,00
- Europrom119,90
238,00 din/kg
Himalajska so krupna 0180+keramicki mlin Kristal
- Trnava Promet356,00
- Gomex429,99
1.977,78 din/kg
HIMALAJSKA SO500G MOJA TREPEZA
- Metalac Market99,00
- Aman99,99
198,00 din/kg











