Cene → Slatkiši i žitarice → Medenjaci Posni Jagoda 250 g Daki
Medenjaci Posni Jagoda 250 g Daki
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 8606109259190
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
919,96 din/kg
Najskuplje je 254,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din919,96 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula254,99 din1.019,96 din/kg+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 229,99 | 242,49 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 242,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENJACI POSNI JAGODA 250gr DAKICash & Carry Plus
- MEDENJAK POSNI 250G JAGODA DAKIFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Medenjaci Manner 500 g
- Transkom 94479,00
- Šumadija Market515,00
- BB Trade515,29
+4 prodavnice958,00 din/kg
Medenjaci Čokoladni KDV 350 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)189,99
- Fortuna Market199,99
+2 prodavnice485,69 din/kg
Medenjaci Čokoladni Višnja KDV 350 g
- Cash & Carry Plus179,99
- BB Trade209,97
- Fortuna Market219,99
+2 prodavnice514,26 din/kg
Medenjaci Premia 300g
- Profi131,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi161,99
- Shop&Go167,99
438,30 din/kg
Medenjaci glazirani Premia 300g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi214,99
- Shop&Go223,99
716,63 din/kgMedenjaci Posni Sitni 400 g
- Fortuna Market229,99
- Cash & Carry Plus254,99
- VUM279,99
574,98 din/kgMedenjaci 400 g Eurolider
- VUM141,99
- Transkom 94159,00
354,98 din/kgMedenjaci Čoko Ženeva 500 g
- Univerexport219,99
- Mere226,90
439,98 din/kg








